Intencje mszalne /

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU | 14 - 21 III 2021

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU | 14 - 21 III 2021

niedziela 14.03.2021   -   niedziela 21.03.2021

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 14 – 21 III 2021
NIEDZIELA 7.00 1. Za + Krystynę Sobczyk (greg. 14).
2. Do Op.B z podz.za.otrz.ł i z pr.o.dal.bł.B dla Józefa z ok. 70 r. urodzin i imienin.
9.00 1. Za + Reginę Kołodziej (greg. 14).
2. Za wst. MB z podz.za.otrz.ł i z pr.o.dal.bł.B i śDŚ dla Izabeli Mickiewicz z ok. ur.
10.30 1. Za ++ rodziców Genowefę i Stanisława Piotrowskich oraz braci Lucjana i Zenona.
2. Za wst. MB z podz.za.otrz.ł i z pr.o.dal.bł.B i śDŚ dla Danuty z ok. 81 r.ur.
14.03.2021 12.00 1. W int. Aleksandry Woźniak z ok.ur, z podz.za.otrz.ł i z pr. o dal.bł.B, zdrowie i op. MB.
2. Za ++ rodziców Stanisławę i Wacława, męża Józefa oraz ++ z pokrewieństwa.
16.30 1. Za + Mieczysława Rozuma (greg. 14).
2. Za + Joachima Skrzypca w 30 dn. po śm.
20.00 1. Za + Stefana Ośmiałowskiego w 7 r.śm.
PONIEDZIAŁEK 7.00 1. Za + Reginę Kołodziej (greg. 15).
2. Za + Krystynę Sobczyk (greg. 15).
3. Za + Ryszarda Konradowskiego – od Gabrieli i Kazimierza ze Szczyrku.
4. Za ++ Stanisława, Beatę, Katarzynę i Jana Morawskich.
15.03.2021 18.00 1. Za + Teresę Żebrowską w kolejną r.śm oraz jej męża Kazimierza.
2. Za + Mieczysława Rozuma (greg. 15).
3. Za + Marię Bartkowiak w 31 r.śm.
WTOREK 7.00 1. Zbiorowa za żyjących.
2. Za + Reginę Kołodziej (greg. 16).
3. Za + Krystynę Sobczyk (greg. 16).
16.03.2021 18.00 1. W int. o. Tacjana z ok. imienin zakonnych.
2. Za ++ rodziców Michała w roczn.śm i Helenę Jakubasów oraz ++ z rodziny.
3. Za ++ rodziców Jana w 18 r.śm i Zofię Kupczaków, ++ z rodzin Cichowskich i Mroczków, + Leonarda Franicę oraz ++ z pokr. z obu str.
4. Za + Mieczysława Rozuma (greg. 16).
ŚRODA 7.00 1. Za + Reginę Kołodziej (greg. 17).
2. Za + Krystynę Sobczyk (greg. 17).
3. Za + Genowefę Janiszewską w 3 r.śm.
4. Za + Irenę Macioł w 30 dn. po śm.
17.03.2021 18.00 1. Za wst. św. Tomasza, z podz.za.otrz.ł i z pr.o.dal.bł.B dla syna Tomasza Sobieskiego z ok.ur.
2. Za + Mieczysława Rozuma (greg. 17).
3. Za + Joachima Skrzypca – od rodziny Łapczyńskich z Zagórzan.
CZWARTEK 7.00 1. Za + Krystynę Sobczyk (greg. 18).
2. Za + Ryszarda Konradowskiego – od pracowników ZPEC sp.zoo.
3. Za + Joachima Skrzypca – od Doroty z rodziną z Zagórzan.
18.03.2021 18.00 1. Za + Reginę Kołodziej (greg. 18).
2. Za + Mieczysława Rozuma (greg. 18).
3. Do Mił.B za + Józefa Grzywę, ++ z rodziny i pokrewieństwa.
4. Za + Zofię Stecz w 30 dn.po śm oraz ++ z rodziny Stecz.
PIĄTEK 7.00 1. Za + Józefa Łapota we wsp. ur, o radość wieczną w niebie.
2. Za + Józefa Matusza we wsp. im. + żonę Katarzynę oraz ++ z pokr. i dusze w cz.c.
3. Za + Krystynę Sobczyk (greg. 19).
4. Za + Mieczysława Rozuma (greg. 19).
19.03.2021 18.00 1. Do Mił.B za ++ Marię i Ignacego Klauzów, br. Eryka, bratanka Jürgena, ++ z pokr.z obu str. oraz dusze w cz.c.
2. Za + Reginę Kołodziej (greg. 19).
3. Do Mił.B z pr.o.zdr i bł.B dla Józefa Hećmana z ok.im.oraz dla wnuczki Zuzanny Paszka z ok. 18 r.ur.
18.45 1. Chrzest św.: Kajetan Andrzej Jędryszek.
SOBOTA 7.00 1. Za + Reginę Kołodziej (greg. 20).
2. Za + Krystynę Sobczyk (greg. 20).
3. Za + Józefa Rosińskiego, jego ++ rodziców Marię i Henryka, brata Aleksandra oraz ++ z rodziny.
4. Za + Bronisławę Rząsę w 3 r.śm.
20.03.2021 18.00 1. Za ++ Janinę i Stanisława Rząsów.
2. Za + Mieczysława Rozuma (greg. 20).
3. Za ++ Józefa i Stanisława Rafaczów.
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 21 – 28 III 2021
NIEDZIELA 7.00 1. Za + Krystynę Sobczyk (greg. 21).
2. Za + Józefa Smolenia w 24 r.śm.
9.00 1. Za + męża Władysława Hołubkę w 17 r.śm oraz ++ rodziców z obu str.
2. Za ++ Józefę Kopeć w 9 r.śm, + męża Stanisława oraz ++ krewnych i dusze w cz.c.
10.30 1. Za + Reginę Kołodziej (greg. 21).
2. Za + Zdzisława Podrażyńskiego w r.śm.
21.03.2021 12.00 1. Chrzty: Antoni Jan Daniel,
2. Za + Józefa Krenca w 7 r.śm oraz ++ dziadków Mariannę i Aleksego.
16.30 1. Za + Barbarę Jasiulek w 3 r.śm oraz ++ z rodziny.
2. Za + Mariusza w 2 r.śm, + Jana w 14 r.śm oraz ++ z rodziny i pokr.
20.00 1. Za + Mieczysława Rozuma (greg. 21).

Spowiedź Św.

30 minut przed Mszą Świętą

(15 minut przed Mszą Świętą o godzinie 7:00 i 20:00)

Zobacz więcej

Msze Św.

w niedziele i uroczystości:
7:00, 9:00, 10:30 (z udziałem dzieci), 12:00, 16:30, 20:00 (akademicka) 

w dni powszednie:
7:00 i 18:00

I piątek miesiąca:
16:30 - Msza Święta szkolna (od września do czerwca)

Chrzest Święty:
I i III Niedziela miesiąca podczas Mszy Świętej o godz. 12.00

Roczki:
II i IV Niedziela miesiąca podczas Mszy Świętej o godz. 12.00

Msza Święta w int. polecanych:
I poniedziałek miesiąca o godz. 18.00

Msza Święta zbiorowa za zmarłych:
I środa miesiąca o godz. 7.00

Msza Święta zbiorowa za żyjących:
III wtorek miesiąca o godz. 7.00

Msza Święta o nowe powołania i za wspólnotę klasztorną:
I czwartek miesiąca o godz. 18.00

Msza Święta wynagradzająca NSPJ:
I piątek miesiąca o godz. 18.00

Msza Święta wynagradzająca NS NMP:
I sobota miesiąca o godz. 7.00.

Więcej nabożeństw

Biuro parafialne

wtorek od 15:30 do 17:30
czwartek od 15:30 do 17:30
sobota od 9:00 do 11:00

Sprawy pogrzebowe można załatwić o każdej porze przy furcie klasztornej.
W święta nakazane i dni ustawowo wolne od pracy kancelaria parafialna jest nieczynna.

Zobacz więcej

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM